7 müüti Webasto kohta

Müüt 1: Webasto lühendab aku eluiga
Reaalsus: Webasto süsteemiga on teie auto alati sõiduks valmis. See on loodud nii, et minimeerida aku energiakasutust ja hoida teie akut laetuna ja heas seisukorras.

Müüt 2: Sobib ainult ekstreemsete külmade korral
Reaalsus: Webasto loob teie autos ideaalse kliima iga ilmaga, parandades teie sõidumugavust ja muutes iga sõidu meeldivaks, isegi kui väljas pole eriti külm.

Müüt 3: Väga keeruline paigaldus
Reaalsus: Ehkki mõnele autole võib paigaldamine olla keeruline, viime enamikul juhtudel paigalduse läbi kiiresti ja probleemideta. Meil on olemas kogu vajalik varustus ja dokumentatsioon kvaliteetseks paigaldamiseks enamikule automarkidele ja -mudelitele.

Müüt 4: Ebaratsionaalne kütuse kasutamine
Reaalsus: Webasto kasutab mugava soojuse tekitamiseks minimaalselt kütust ja võib pikas perspektiivis isegi aidata kütust säästa, vähendades mootori soojenemise aega.

Müüt 6: Eelhoiatussüsteemid on ohtlikud
Reaalsus: Selliste süsteemide ohutusstandardid on kõrged. Nõuetekohane paigaldamine ja tootja juhiste range järgimine tagavad ohutu ja tõhusa kasutamise aastateks.

Müüt 8: Soojendid on raske hooldada
Reaalsus: Tegelikult ei vaja Webasto süsteemid enamikul juhtudel erilist hooldust. Tootja soovituste lihtne järgimine tagab seadme pikaajalise ja usaldusväärse toimimise.

Müüt 9: Webasto sobib ainult uutele autodele
Reaalsus: Webasto soojendeid saab paigaldada erineva väljalaskeaastaga autodele, pakkudes sama mugavuse ja sooja taset nii vanade mudelite omanikele kui ka uutele. Olenemata teie auto vanusest, saate Webastoga nautida mugava sõidu eeliseid.

Oleme veendunud, et tõeline mugavus teel on kättesaadav igaühele ja igasuguse ilmaga. Webasto valimine pole lihtsalt soojendi valik, see on investeering turvalisusse, hubasusse ja hoolitsusse teie auto sees. Pöörduge meie poole, et saada rohkem teavet süsteemi eeliste kohta ja valida oma autole parim lahendus. Soojendage oma reise Webastoga

Meil on hea meel Teid näha meie veebilehel ning oleksime õnnelikud muuta Teie elu autoroolis veel mugavamaks!
Liituge Mugav Auto tuhandete klientidega ja saage oma e-postkasti praktilised näpunäited ja ideed, et parandada mugavust oma autos, samuti uudiseid ja teavet kampaaniate kohta, mida me korraldame meie püsiklientidele!