Webasto autonoomne eelsoojendi

koos professionaalse paigaldusega

Webasto-soojendi-divider

Milline võimsus valida?

golf Auto eelsoojendus

Webasto EVO 4 – Võimsus 4,2 kW

Kõige väiksem ja odavam Webasto soojendi. Sobib suurepäraselt  kuni 2-liitrise mootoriga väikeautodele. Tuleb oma ülesandega väga hästi toime VW Golf-klassi autodel.

Alla -10°C pakasega  võib auto soojendamiseks mõnusa temperatuurini kuluda üle 30 minuti.

Hind koos paigaldusega 1180€

*  Hinna sisse ei kuulu juhtimisseade. Tutvuge kõikide võimalustega allpool oleval lehel…

Webasto EVO 5 – Võimsus 5,2 kW

Webasto EVO 5 on  kiirem ja võimsam soojendi. Seda soovitatakse pereuniversaalidele, äriklassi ja üle 2-liitrise mootoriga autodele. Olulist vahet tunnete kõva pakasega.

Võimas ja küllalt kiire, isegi kõva külmaga tuleb see  vaevata toime peaaegu iga auto soojendamisega mõistliku aja jooksul.

Hind koos paigaldusega 1420€

* Hinna sisse ei kuulu juhtimisseade. Tutvuge kõikide võimalustega allpool oleval lehel…

BMW eelsoojendus
Porsche Auto eelsoojendus

Webasto EVO 5+ – veel 30% tõhusam

Meil on olemas veel võimsam komplekt – Webasto Evo5+. See on uue põlvkonna soojendi, mille soojusvahetus on võrreldes Evo 5-ga 30% kõrgem. Soovitatakse premium-klassi autodele ja neile, kellele on iga minut kallis! 

Kõige kiirem! Tavaliste Eesti külmadega piisab auto soojendamiseks enamasti 10-15 minutist.

Hind koos paigaldusega 1520€

* Hinna sisse ei kuulu juhtimisseade. Tutvuge kõikide võimalustega allpool oleval lehel…

Webasto-soojendi-divider

Kuidas Webasto töötab?

Webasto-soojendi-divider

Kuidas Webasto soojendit juhitakse?

Webasto multicontrol

Juhtpaneel Webasto Multicontrol

Webasto juhtpaneel võimaldab seadistada kõiki võimalikke töörežiime, asudes autos. Saate seadistada käivitusaja, väljasõiduaja, töö kestuse, mugavuse taseme ja vajalikuks ajaks on auto soe.

Hind koos paigaldusega 120€

Kaugjuhtimispult Telestart T-91

Miniatuurne kaugjuhtimispult raadiusega ligi 1 km. Maksimaalselt lihtne kasutada – sisse ja välja lülitada! Seejuures saab puldiga juhtida kõiki Webasto seadistusi, vajutades nuppudel kindlat kombinatsiooni, mis nõuab teatud aega ja juhendi olemasolu.

Hind koos paigaldusega 310€

Kaugjuhtimispult Telestart T-91​
Kaugjuhtimispult Telestart T-100​

Kaugjuhtimispult Telestart T-100

See kaugjuhtimispult sobib neile, kellele on tähtis, et neil oleks alati kiire juurdepääs kõikidele Webasto eelsoojendi seadistustele. Puldil on displei ja lisanupud kõikide parameetrite ja süsteemi töörežiimide muutmiseks.

Hind koos paigaldusega 410€

Thermo Call 4 - juhtimine nutitelefonilt

Webasto eelsoojendit on võimalik juhtida nutitelefoniga maailma mis tahes punktist. Autosse on vaja paigaldada eraldi SIM-kaart, mis on võimeline vastu võtma kõnesid ja saatma SMS-e. ThermoCall suhtleb soojendiga SMS-käskude või helistamisega. Võite kasutada äppi ThermoCall App, mis saadab ise õigeid SMS-käske, kui valite oma telefoni ekraanilt vajaliku funktsiooni.

Hind koos paigaldusega 460€

Thermo Call 4 - juhtimine nutitelefonilt​
FanControl GSM - juhtimine nutitelefonilt​​

FanControl GSM - juhtimine nutitelefonilt​

FanControl kasutab tööks internetti ja tänu sellele toimub teie auto ja nutitelefoni vaheline infovahetus palju operatiivsemalt. Autosse tuleb kindlasti paigaldada interneti ja eraldi numbriga SIM-kaart. Lisaks juhtimisele  annab Webasto äpp FanControl auto kohta online-režiimis järgmist infot: uste, mootori seisukord,  auto asukoht jne. Laadige äpp alla marketist ja testige demorežiimis.

Hind koos paigaldusega 510€

Webasto-soojendi-divider

Webasto eelsoojendi kalkulaator - pange kokku oma komplekt

Valige soojendi oma auto mõõtmete ja Webasto maksumuse järgi, mis teile rohkem sobib.
Saate valida lihtsa autosse paigaldatava taimeri (Juhtpaneel Webasto Multicontrol), kaugjuhtimispultide või nutitelefonilt juhtimise vahel.
Valides Webasto kaugjuhtimise, puldi ja nutitelefoni, saate paigaldada ka juhtpuldi auto sisse, mis võimaldab käivitada ja seadistada Webastot ilma puldita, asudes autos
Valige automaatne kliimaseade, kui teie auto originaalne kliimasüsteem reguleerib automaatselt salongi temperatuuri displeil määratud temperatuuri järgi. Need on Climatronic-tüüpi süsteemid ja teised, kus pole vaja salongi temperatuuri regulaatorit käsitsi kruttida.
Hind koos paigaldusega €

  Webasto-soojendi-divider

  Webasto auto eelsoojendi professionaalne paigaldus

  Mugav Auto salong

  Mugav Auto - 25 aastat koos teiega!

  Mugav Auto on praeguseks Eesti moodsaim paigalduskeskus. Meil on alati puhtad “peaaegu nagu operatsioonitoas” töökojad ja ülimugavad puhke- ning ootealad klientidele kohvi ja internetiga. Vajaduse korral tuleme Harjumaal ise teie autole järele, viime selle meie töökotta ja tagastame otse teie maja või kontori juurde.

  Töökoja varustus tehnika viimase sõna järgi!

  Meie töökoda on varustatud tehnika viimase sõna järgi. See võimaldab teha paigaldustöid konkurentidest palju kiiremini ja pakkuda mõistlikumat hinda. Ainult meil on professionaalsed diagnostikaseadmed MIS TAHES automargi jaoks, et originaalsüsteemide tööd Wbasto kasutamisel õigesti koordineerida. Oleme just teie autole paigaldamiseks varakult valmistunud!

  Töökoja varustus tehnika viimase sõna järgi!​

  Mugav Auto on teie heaks töötanud alates 1995. aastast ja meie töökojas tehakse igal aastal rohkem kui 1500 paigaldust. Usaldage spetsialiste!

  Muud pakkumised:
  mugavauto.ee
  autokaitse.ee